دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی شخصیت کاربران در شبکه های اجتماعی با استفاده از مدل پنج عاملی شخصیتی بر اساس کاوش پروفایل آنها
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • شناسایی شخصیت کاربران در شبکه های اجتماعی با استفاده از مدل پنج عاملی شخصیتی بر اساس کاوش پروفایل آنها

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  شناسایی شخصیت کاربران در شبکه های اجتماعی با استفاده از مدل پنج عاملی شخصیتی بر اساس کاوش پروفایل آنها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر وفن آوری اطلاعات


  نویسنده:

  شفیقه حسین پور - گروه مهندسی کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات تبریز دانشگاه آزاد اسلامی تهران ایران امیرمسعود رحمانی - گروه مهندسی کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات تبریز دانشگاه آزاد اسلامی تهران ایران


  چکیده فارسی:

  با توجه به رشد نوع جدیدی از ارتباطات شبکه های اجتماعی مختلفی بوجود آمدند که از بین انها فیسبوک توانست از رقبای خود پیشی گیرد. لذا فیسبوک راه مشهوری برای کاربران اینرنتی شده است تا بتوانند با پیرمون خود ارتباط برقرار کنند و ازاخبار روز معطل گردند و با دوستان و آشنایان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. بنابراین هدف این مقاله این است که چطور می توان از اطلاعات موجود در پروفایل کاربران فیسبوک شخصیت آنها را پیش بینی کرد و آیا ارتباطی بین اطلاعات موجود در پروفایل و شخصیت کاربران وجود دارد یا خیر. با هدف پیش بینی شخصیت از تجزیه تحلیل فعالیت ایی که کاربر در فیسبوک دارد یک نرم افزار کاربردی تحت زیر ساخت فیسبوک طراحی شد که بااجازه کاربران میتوانست به داده های پروفایل کاربران دسترسی یابد براساس داده های جمع آوری شده طبقه بندی های مختلف داده کاوی مانند شبکه عصی و بیز ساده و بیوستینگ شبکهعصبی و بوستینگ بیز ساده آموزش دیده شدند که قادرند شخصیت کاربران را با استفاده از پروفایل کاربر و بدون استفاده از روشهای سنتی مانند پر کردن پرسشنامه پیش بینی کنند.
  کلیدواژه‌ها: شبکه اجتماعی، مدل پنج- عاملی، شخصیت، داده کاوی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 801 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer